Klan Fusion

Forum klanu Fusion


#1 2008-08-06 22:38:25

Evilmati

Niemowlak

Zarejestrowany: 2008-07-09
Posty: 8
Punktów :   

Osoby posiadajace wiecej niz 1 lub 2 postaci

Są osoby które posiadają więcej niż 1 lub 2 postaci i sa robione dla nich itemki.Sa osoby ktore maja 1 postac i robia duzo dla klanu ale nic dla nich sie mniej sklada rzeczy. Bardzo prosze o rozwazenie tej sprawy, poniewaz sa osoby ktore mysla o wyjsciu z klanu lecz nie moge powiedziec kto z roznych powodow jednym powodem jest to ze nie jestem konfidentem^^.

Offline

 

#2 2008-08-07 00:20:51

Gontar

Niemowlak

Zarejestrowany: 2008-06-20
Posty: 9
Punktów :   

Re: Osoby posiadajace wiecej niz 1 lub 2 postaci

zgadzam się:] wkurza mnie kiedy osoby mają 2 postaci i na obu rzeczy a kiedy większość klanowiczów chodzi w b... wiem że Blasti poczynił pewne kroki w tym kierunku ale zwracam się do osób które mają więcej niż 1 postać żeby zachowywały się fair wobec reszty klanu:]

Offline

 

#3 2008-08-07 13:35:02

Wiceq

Niemowlak

Zarejestrowany: 2008-07-23
Posty: 9
Punktów :   

Re: Osoby posiadajace wiecej niz 1 lub 2 postaci

nie no są osoby które mają piec postaci ale nie bede pokazywal palcem bo brzydko. i przynajmniej trzy w agrejdach... zróbcie cos z tym i ograniczcie liczbe postaci do jednej ktora bedziecie grac czynnie i uzbrójcie je dobrze ...

Offline

 

#4 2008-08-07 15:10:03

Morr

Niemowlak

Zarejestrowany: 2008-07-11
Posty: 7
Punktów :   

Re: Osoby posiadajace wiecej niz 1 lub 2 postaci

temat obejmuje tez mnie (stfu ), moje usprawiedliwienie: PP jest ubrany przezemnie bardzo tanim kosztem i niebedzie mial juz zadnych itemow dodawanych. a jesli mam wyjsc z klanu to np.

Offline

 

#5 2008-08-07 18:58:40

MrEnku

Niemowlak

Zarejestrowany: 2008-07-11
Posty: 5
Punktów :   

Re: Osoby posiadajace wiecej niz 1 lub 2 postaci

Evilek może na Twój temat mam już wyrobioną opinię, ale nie ma się co dziwić skoro na samym wstępie zostałam z Craftem przywitana pięknymi słowami: "Jednym słowem wypierdalaj ze swoim kolega". Szkoda, że wtedy nie miałeś pojęcia z kim masz do czynienia. Gram już ok 2 lat w L2 i miałam do czynienia z niejednym cwaniaczkiem i konfidentem dlatego Twoje słowa nie zrobiły na mnie większego wrażenia i chociaż miałam nieodpartą chęć odejść z klanu zostałam (chyba po to, żeby zrobić Ci na złość).
Temat który tu zacząłeś jest ewidentnie kierowany w stronę CRX'a (szkoda, że nie jesteś na tyle odważny żeby powiedzieć to wprost). Zauważyłam, że od pewnego czasu w klanie jest podział na dwie grupy, obstające po stronie jednego, bądź drugiego klanowego spoila. Najprostszym rozwiązaniem tego problemu byłoby usunięcie z klanu jednego spoila i zlikwidowanie wszelkich istniejących aktualnie podziałów, które dezorganizują prace klanu, jako społeczności graczy wzajemnie się wspierających. Pojawia się tu pytanie: „Jeśli mielibyśmy któregoś się pozbyć to kogo?”, wydaje mi się, że mogę udzielić wskazówki:

-Evilek – na klanowym spoilu byłam z nim TYLKO 2 razy, pamiętam jak ostatnio był proszony o pomoc w spoilowaniu… odmówił a jego tłumaczeniem było wyjście na dwór, szkoda tylko że po tych słowach przeszedł na kanał wyżej i tylko udawał, że nie ma go w domu, ostatnio wybraliśmy się ba spoila recek na mj circlet… wszystko było idealne… ale (zawsze jest jakieś ale) recki nie trafiły do cwh, dopiero po interwencji Crafta, Evilek dał do cwh 1 z 3 wyspoilowanych recek, na szczęście po pewnym czasie i kolejnej interwencji vcla odnalazły się także 2 pozostałe recki. A jakie było tłumaczenie Evila? Twierdził on, że potrzebna była tylko jedna recka. Ciekawe jakie miał plany co do 2 pozostałych recek? Szkoda, że tego pewnie nigdy się nie dowiemy. Posiada dwie postacie, z których jedna jest używana od wielkiego święta i moim skromnym zdaniem jest zupełnie niepotrzebnie trzymana… na ostatnim rb zwróciłam także uwagę na to, że chyba nie bardzo potrafi grać se, więc uzbrajanie tej postaci powinno pozostać maksymalnie na poziomie b grade.

-CRX – chyba nie mogę powiedzieć złego słowa o tej osobie. Za każdym razem kiedy jest proszony o pomoc, udziela jej i nie stwarza przy tym problemów. Wszystkie recki z klanowych wypadów od razu trafiają do cwh. Pomaga Kilanowiczom w miarę swoich możliwości i trzeba przyznać, że jego pomoc nie jest mała, ponieważ oprócz spoinowania pomaga crafcić itemy, czasami nadszarpując w ten sposób własny budżet. Posiada w klanie cztery postacie, jednakże tylko dlatego, że cl uznał to za dopuszczalne ponieważ jak łatwo zauważyć nie mamy sws’a, a zasługi i pomoc jego spoila są moim zdaniem nieocenione. Jeśli miałby wybierać ty wybrałby daggera i crafta, co byłoby wielką strata dla clanu. Gdyby gracze się troszkę bardziej interesowali i rozmawiali z CRX’em wiedzieliby, że DC był kupiony za jego własne pieniądze, które zarabia krasiem. Nie widzę w tym nic złego i nieuczciwego.
Widzę, że ciężkie czasy nastały dla tego klanu. Podział i ciągłe oszczerstwa rzucane w stronę CRX’a a także osób, które popierają go powodują, że klan upada, ponieważ klan nie może tak funkcjonować. Słyszałam już wiele oszczerstw rzucanych w stronę chociażby: MrCrafta, Unicestwiacza, CRX’a… o wielu tego typu pogłoskach pewnie jeszcze się nie dowiedziałam. Niestety sporej części osób nie rozpoznaje po głosie i nie mogę powiedzieć kto rozpowiada takowe plotki, jednakże oczerniając kogoś należy mieć niepodważalne dowody, inaczej jest to tylko pomówieniem i ukazuje nam prawdziwe oblicze osoby, która mąci w klanie. Stwarzanie takich problemów przypomina kłótnie rozpuszczonych dzieci w piaskownicy. Zacznijcie zachowywać się dojrzale, gdyby nie te wszystkie „problemy”, które stwarza pewna grupa osób, klan nie miałby teraz zmartwień i nie byłoby potrzebne rozstrzyganie tego na forum publicznym. Radzę zastanowić się dwa razy (niektórym kilkanaście razy więcej) zanim coś napiszecie lub powiecie, ponieważ wyrabiacie sobie niezbyt dobrą opinię.

P.S. Co macie na myśli używając sformułowania „składanie na boku”? Jestem doświadczonym graczem i nigdy nie spotkałam się z określaniem w ten sposób składania rzeczy za własne, zarobione pieniądze oraz matsy które były spoinowane godzinami w konkretnym celu.

Ostatnio edytowany przez MrEnku (2008-08-07 18:59:53)

Offline

 

#6 2008-08-07 18:59:48

MrCraft2

Niemowlak

1039099
Call me!
Zarejestrowany: 2008-07-20
Posty: 10
Punktów :   

Re: Osoby posiadajace wiecej niz 1 lub 2 postaci

owned XD

btw. w 110% popieram przedmówczynię

Offline

 

#7 2008-08-07 19:14:46

waldi455

Niemowlak

1659132
Call me!
Zarejestrowany: 2008-07-29
Posty: 6
Punktów :   

Re: Osoby posiadajace wiecej niz 1 lub 2 postaci

jak nie umiecie sie ogarnąć to sie weźcie za siebie a nie narzekacie,sami kitracie matsy i czepiacie sie ,zawiść waz zniszczy;p

Offline

 

#8 2008-08-07 19:36:44

Gontar

Niemowlak

Zarejestrowany: 2008-06-20
Posty: 9
Punktów :   

Re: Osoby posiadajace wiecej niz 1 lub 2 postaci

co do sformułowania składać na boku chodzi o to że Blaster powiedział że mamy wszystkie matsy dawać do cwh i za to bd robione przedmioty dl a wszystkich:] a nie że daje połowe a za reszte składam coś:] np większość klanowiczów chodzi w biżu c grad ponieważ była mowa że po armorze bd składane i żeby wszystkie recki i matsy potrzebne do tego wrzucać do cwh więc część  osób tak zrobiła a 2 część nie i zrobiła sobie z tego biżu:P A co do podziału na 2 grupy to wątpię żeby to był podział osób przystających do CRX i do Evila:P  ja np lubię wszytskich w klanie tyle że  zachowanie niektórych osób mi się nie podoba... a ten temat nie jest kierowany wyłącznie do Crx:P dziś sobie już z nim wyjaśniłem to do czego miałem wątpliwości i jest ok :]

Myślę że nie ma co się kłócić tylko trzeba uzgodnić albo wszyscy są wobec siebie fair albo nie:P

Pzdr =*

Offline

 

#9 2008-08-07 19:45:58

Blaster

Moderator

Zarejestrowany: 2008-06-16
Posty: 8
Punktów :   

Re: Osoby posiadajace wiecej niz 1 lub 2 postaci

ja na ten caly temat wypowiem sie 1 raz ... TO JEST MOJ KLAN NA MOICH ZASADACH !!! ostatnio ktlutnie miedzy 2 spoilami klanowymi crx a evil poszezaja sie nachodza na mnie na moich Vcl'ow i na funkcjonowanie kazdego gracza w tym klanie grupy poszezaja sie i klan dzieli sie na 2 strony , w dodtaku oszczerstwa nachodza na mich Vcl'i ktorzy zostali wybrani przezemnie, ktorym ufam i dzielnie mi pomagaja !!!! nie chce slyszec zadnych obelg w ich stronie ... Obydwie strony zachowuja sie w stosunku do mnie fair ale nie do vCl ktorzy zajmuja sie zozpozadzaniem moich komend w czasie mojej nie obecnoci !! nie zycze sobie by ich komedy nie byly wykonywane jesli dojdzie do takiej konecznosci wydale jedna ze stron z klanu ze wszystkimi sie zzylem wszystkich lubie ale nie dopusze by ciagle walki miedzy miomi graczami niszczyly moj klan!!!

Jednoczcie sie albo do niczego nie dojdziemy w tej grupie.

Offline

 

#10 2008-08-07 19:48:00

Evilmati

Niemowlak

Zarejestrowany: 2008-07-09
Posty: 8
Punktów :   

Re: Osoby posiadajace wiecej niz 1 lub 2 postaci

Propo ostatnich postow Jestem uczciwy wobec klanu zawsze daje matsy dla klanu i recki.I wlasnie jestem ciekaw dlaczego nastapij atak w moja strone. P.S nie chowam nic dla siebie.

Offline

 

#11 2008-08-07 19:53:07

MrCraft2

Niemowlak

1039099
Call me!
Zarejestrowany: 2008-07-20
Posty: 10
Punktów :   

Re: Osoby posiadajace wiecej niz 1 lub 2 postaci

Evilmati napisał:

Propo ostatnich postow Jestem uczciwy wobec klanu zawsze daje matsy dla klanu i recki.I wlasnie jestem ciekaw dlaczego nastapij atak w moja strone. P.S nie chowam nic dla siebie.

mam Ci przypomniec o tym jak po klanowym spoilu chciales wrzucic tylko jedna z trzech wyspoilowanych recek na mj circlet? gdybym nie mial "szpiega" w waszym pt nikt prawdopodobni nie dowiedzilby sie o pozostalych dwoch. wiec Twoja wypowiedz wydaje mi sie byc iscie groteskowa.

Offline

 

#12 2008-08-07 19:55:50

Evilmati

Niemowlak

Zarejestrowany: 2008-07-09
Posty: 8
Punktów :   

Re: Osoby posiadajace wiecej niz 1 lub 2 postaci

Zal Zal i jesZcze raz ZAL powiedzialem loscikowi ze to byl zart z tymi reckami.Jakbys kur.. nie zauwazyl pisalem jak zdobylismy cos jak wypad na soul bow napisalem jak wypad mj napisalem wiec niewiem w czym problem

Offline

 

#13 2008-08-07 20:00:41

MrCraft2

Niemowlak

1039099
Call me!
Zarejestrowany: 2008-07-20
Posty: 10
Punktów :   

Re: Osoby posiadajace wiecej niz 1 lub 2 postaci

XD "zart" buhaha.. no nie tym to mnie rozbroiles..

a wyrazenia w stylu "zal, zal, zal" pokazuja ze nie masz nic na swoja obrone... widac ze prawda w oczy kole.

Offline

 

#14 2008-08-07 22:17:56

Unicestwiacz

Niemowlak

Zarejestrowany: 2008-07-04
Posty: 9
Punktów :   

Re: Osoby posiadajace wiecej niz 1 lub 2 postaci

ehhh kuźwa. Uwazam ze najlepiej powiedziecs obie prosto w oczy wszystko co nas kole i  sie nie dzielic nie wychodzic z klanu ani nie klucic i tyle. jak ktos cos do mnie ma to nich mi powie" Uni prosze kanal wyzej i pogadamy !

Offline

 

#15 2008-08-08 00:12:58

Evilmati

Niemowlak

Zarejestrowany: 2008-07-09
Posty: 8
Punktów :   

Re: Osoby posiadajace wiecej niz 1 lub 2 postaci

Sprawa wyjasniona temat uwazam za zamkniety

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wb2.pun.pl www.cesaroki.pun.pl www.centrumos.pun.pl www.hodwg.pun.pl www.re4lity-gaming.pun.pl