Klan Fusion

Forum klanu Fusion


#1 2008-07-21 10:09:44

Loscik

Niemowlak

Zarejestrowany: 2008-07-18
Posty: 7
Punktów :   

Propozycje zmian pewnych zasad

Moje odczucia co do gry:

primo. - ABSOLUTNYM OBOWIĄZKIEM jest przynajmniej WEJŚCIE na VT i SŁUCHANIE

secundo. - Jesli ktoś nie stosuje się do powyższego powinien :
a)w razie problemów związanych z VT pisać na klanowym chacie , zawsze ktoś pomoże!
*b)jeśli komuś jest całkowicie LOTTO (czytaj nie obchodzi go komunikacja poprzez VT) powinien porządnie się zastanowić dlaczego jest w "klanie", w ogóle poszukać w google.pl co znaczy to magiczne słowo...

tercio. - nie jestem Adminem ani CL , nawet nie VCL ale wg. Mojej skromnej opinii osoby które popdpadaja pod punkt *b) powinny zostać napomniane a jeśli oleją sprawę po prostu WYRZUCONE  z klanu [ nie tyczy się to przypadków gdy jeden klanowicz ma np. trzy postacie i jest na VT ]

Ostatnio edytowany przez Loscik (2008-07-21 10:21:27)

Offline

 

#2 2008-07-21 10:48:09

MrCraft2

Niemowlak

1039099
Call me!
Zarejestrowany: 2008-07-20
Posty: 10
Punktów :   

Re: Propozycje zmian pewnych zasad

Loscik napisał:

[ nie tyczy się to przypadków gdy jeden klanowicz ma np. trzy postacie i jest na VT ]

moim skromnym zdaniem nie  do klanu nie powinny być przyjmowane po 3 postacie jednej osoby gdyz powoduje to iz zmniejsz sie liczba miejsc w klanie dla osób aktywnych które powinny być zrekrutowane

Jeśli jesteśmy już przy zmianach to i ja dorzucę coś od siebie:

1) należy przeprowadzić porządną rekrutacje gdyż max ilość online jaka zaobserwowałem w trakcie zwyczajnego dnia (nie biorę pod uwagę siege) jest krotko mówiąc mierna; w klanie powinien być aktywny sws i ol, przydało by sie także więcej łuczników i nuków

2)zauważyłem ze polowa z klanowiczów nie potrafi grac swoimi postaciami (np. dawanie berseker spiryt dla tanka ktory zresztą i tak nie używa agro, nie używanie przez sh btm i cdl'a)

3) należy ustalić jakie i w jakiej kolejności będą składane itemy dla klanowiczów

4) propos vt: osoba która załatwiała kanał vt mogłaby zagadać do admina tegoż serwera aby udostępnił opcje podłączania wielu klientów vt z jednego IP (byłbym wdzięczny, gdyż siostra i ja nie możemy jednocześnie korzystać z vt (mamy wspólne IP zewnętrzne))

5) ważne informacje np o siege powinny być zamieszczane na forum a nie przekazywane tylko ustnie osoba siedzącym na vt

6) forum powinno być nieco bardziej przejrzyste i podstawowym źródłem informacji i komunikacji miedzy graczami

7) buferzy niemal muszą błagać o pt.. to już moim zdaniem przegięcie

Jak coś mi jeszcze na myśl przyjdzie to uzupełnię.

Mam nadzieje ze topic założony przez Loscika pomoże usprawnić działanie klanu. Liczę na gorącą dyskusje na ten temat.

Ostatnio edytowany przez MrCraft2 (2008-07-21 10:53:02)

Offline

 

#3 2008-07-21 12:04:02

Loscik

Niemowlak

Zarejestrowany: 2008-07-18
Posty: 7
Punktów :   

Re: Propozycje zmian pewnych zasad

co do tych trzech ludków jednego klanowicza , po przemyśleniu sprawy całkowicie sięz Tobą  zgadzam MrCraft [owszem jest parę wyjątków tak jak np: Blaster i jego PokeMonek - Craftownik ... i inni zarabiacze kaski - crafty ] , pozostali ... no cóż zawsze można używać opcji "freight" :]

Biorąc to pod uwagę z klanu powinni zostać kiknięci mój spoil i dagger ;p [ z powodu tego że zajmują sloty , a Ja nie jestem taki najgorszy jako buffer ]

Ostatnio edytowany przez Loscik (2008-07-21 12:17:41)

Offline

 

#4 2008-07-24 18:23:56

Wiceq

Niemowlak

Zarejestrowany: 2008-07-23
Posty: 9
Punktów :   

Re: Propozycje zmian pewnych zasad

Ok popieram MrCrafta, a ze to ja zakladalem ten kanal vt dowiem sie co mozna zrobic w strone podlaczenia sie pod serwer dwoch takich samych ip.

Offline

 

#5 2008-07-24 23:38:45

Unicestwiacz

Niemowlak

Zarejestrowany: 2008-07-04
Posty: 9
Punktów :   

Re: Propozycje zmian pewnych zasad

zgadzam sie z wszystkimi propozycjami. za VT juz ganiam kilka osob i widze ze przynosi to jakis skutek z czego sie ciesze. forum nie ma sie kto zajmowac bo maolo jest adminem a wyjechal obecnie niestety wiec to  przez jescze jakis czas pozostanie bez zmian. co do craftowania to narazie trzeba pospoilowac duuuuzo matsow bo niestety mamy w tym wielkie braki. Crafcik(Alt) co do tego kanalu juz gadalem z pewna osoba i udostepnienie kazdemu wejscie z 2óch IP narobilo by  problemow. juz sie nie wtracalem w jakich. a jednego IP nie mozna niestety odblokowac. ale prowadze sledztwo w tej sprawie nadal =) Dzieki Loscik ze zalozyles taki temat =))

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wb2.pun.pl www.cesaroki.pun.pl www.centrumos.pun.pl www.mirzec2e.pun.pl www.re4lity-gaming.pun.pl